
“Ik ben afgestudeerd bij een grote internationale bank. Dat was heel interessant, maar daarna wilde ik iets anders. Een kijkje nemen achter de schermen van diverse sectoren. En niet alleen maar achter mijn computer zitten, maar interactie met andere mensen.
Bij Deloitte kon dat. Ik heb al opdrachten gedaan binnen de overheid, bij een supermarktketen, een kabelmaatschappij, een baggermaatschappij en… een bank. Geweldig, die verschillende werelden. Bovendien kan ik de kennis die ik in de ene ‘industry’ opdoe, weer gebruiken voor de andere.
Ook het soort adviezen is gevarieerd. Ik heb echt wel rondgekeken voordat ik bij Deloitte terechtkwam, maar nergens vond ik zo’n brede scope. We doen hier alles, van strategische consultancy tot IT-consultancy. We bedenken niet alleen maar plannen, maar begeleiden de implementatie ook zelf. Dat spreekt me meer aan dan zo’n plan weer ergens anders neer te leggen. Ik heb bijvoorbeeld een klant geadviseerd over IT-strategie en programmamanagement, en een andere over het modelleren en stroomlijnen van processen.
Aan het stuur van de economie
“ Een van de redenen waarom ik ooit voor Deloitte heb gekozen was het ontbreken van de bekende......
Hoe houd je grip op veiligheid?
“Het onderwerp veiligheid heeft altijd al op mijn grote belangstelling kunnen rekenen. Zelf heb ik zes jaar......
Imke Stuurman, Senior consultant Supply Chain Strategy
Nick de Heer, Senior Consultant Technology Advisory
Deloitte hyves blog - Dynamiek
Deloitte - Werken op het hoogste niveau van Nederland
Deloitte hyves blog - YES WE CAN

